Naujienos 559
Misijų pasiekimai
Atliktas pasiūlymas! Sukurti nauji pasiekimai "misijų pasiekimai", kad jas įvykdyti reikės įvykdyti visų žaidimų kažkokį tai kiekį misijų! Atlygis - kreditai.
By wapas
(Prieš 15 val.)
broly
Sutvarkytas broly bosas, dabar duos už top 3 vietas pagal žalą atlygį!
By wapas
(Prieš 16 val.)
ginklai ir šarvai
Atliktas pasiūlymas! Nuo šiol ginklai, bei šarvai perkant už kreditus pridės ne tik didesnę daromą žalą bosams, ne tik procentus kovinės galios, tačiau ir bosų metamą dropo X kartų kiekį! Platesnę informaciją rasite nuėję perkant už kreditus ginklus ar šarvus!
By wapas
(Užvakar 18:55)
Atskiri bosai
Atskiruose bosuose padaryta jog mestų ir kreditų, žinoma kreditų kiekis nėra didelis, bet vis geriau nei nieko! Bet dėl šios priežasties atskirus bosus galima bus prikelti į dieną tik 2 kartus!
By wapas
(Užvakar 17:49)
season pass
Atliktas pasiūlymas! Nuo dabar iš season pass misijų taip pat galėsite gauti ir nugalėti visų bosų kažkokį tai kiekį.
By wapas
(Užvakar 12:56)
bosų padusimai
Atliktas pasiūlymas! Jeigu kovosite vienu metu prieš bosus ir kovų zonose, tai nesustos jūsų auto kovojimai! Tai reiškia jog galėsite nuo šiol vienu metu kovoti kovų zonose, bei pulti bosus! Jeigu dar kokius bosus pulsite ir vistiek sustos auto kovojai parašykit į pm!
By wapas
(Užvakar 21:04)
komandinių bosų padusimai
Padaryta jog jeigu jūs esate nusipirkę bosų auto kovas, tai komandiniame bose jeigu jūsų komanda tik yra nusipirkus 4 sekundžių kokius padusimus, o jūsų bosų auto kovojimai yra mažesni, tai jūsų auto kovos veiktų kaip bosų padusimų, tai reiškia jeigu nesusimažinus jūsų komanda bus padusimų, taip ir liks padusimai 5 sekundės, tai jūs kovosite kas 5 sekundes, nors ir turėsite 1sek auto kovojimus prieš bosus nusipirkę! Taip padaryta dėl to, jog seniau metydavo jog padusote kovodami prieš juos visada!
By wapas
(Užvakar 21:01)
komandos pinigų išdalinimas
Atliktas pasiūlymas! Padaryta jog komandos vadas galėtų padalinti savo komandos nariams pinigus, galės pasirinkti procentus iš iždo jog eitų duoti, arba įrašyti į laukelį bendrą sumą kurią padalinti iš komandos iždo!
By wapas
(Užvakar 20:34)
komandos bosai
Atliktas pasiūlymas! Komandose padaryta jog per nario cp eitų išjungti/įjungti komandinių bosų sistemos žinučių gavimą kai komandinis bosas prisikelia!
By wapas
(Pries 3 dienas)
pakvietimas į komand
Atliktas pasiūlymas! Nuo šiol pakviesti į komandą žaidėją galėsite daug lengviau, jeigu žaidėjas turės 50 tūkst atlikęs kovų ir neturės komandas jūs būdamas komandas vadas ar pavaduotojas matysite jo informacijoje nuoroda "kviesti į komandą"
By wapas
(Pries 3 dienas)
[1][2][3]...[56]
Į Pradžia
@WAPAS